מערכת לניהול לקוחות
איך לפרסם בגוגל עסקים?

איך לפרסם נכון את העסק שלכם בגוגל? כיצד אנשי המקצוע מנהלים קמפיינים מנצחים בגוגל עבור עסקים? פרסום בגוגל מאפשר לבעלי העסקים, קטנים או גדולים, לזכות בחשיפה רחבה וממוקדת לקהל יעד שמאפייניו ידועים מראש, לקבל לידים איכותיים שקל להפוך למכירות, לחזק או המותג העסקי ולשפר את התוצאות העסקיות.

כדי להבין איך נכון לפרסם עסקים בגוגל פנינו למומחים כדי לקבל טיפים והמלצות שיוכלו לסייע גם לכם לנהל קמפיינים שבאמת עובדים ולשפר ביצועים.

פרסום ממומן בגוגל

שיטת הפרסום בגוגל מבוססת על תשלום לפי הקלקה (PPC), כלומר אתם משלמים רק עבור הקלקה בפועל על מודעת הפרסום שלכם. באמצעות מערכת הפרסום גוגל אדס ניתן לנהל קמפיינים איכותיים ברשת החיפוש, ברשת המדיה ובערוצי דיגיטל נוספים. פרסום בגוגל מבטיח חשיפה רחבה, לידים איכותיים, מיתוג מנצח, נכס דיגיטלי בעל נראות גבוהה ומרשימה, בידול מהמתחרים ויתרונות רבים נוספים.

מודעת הפרסום מוצגת בפני גולשים המחפשים בגוגל מילת מפתח רלוונטית לתחום העיסוק שלכם, לכן חשוב להשקיע במחקר מילות מפתח ויש לבחור היטב את הביטויים. ניהול קמפיינים באמצעות מומחים לפרסום בגוגל יכול לסייע לכם להשיג את התוצאות העסקיות הרצויות, ליהנות מגידול במספר הלקוחות ובמכירות, לשפר את המותג העסקי ולבדל את העסק מהמתחרים.

כדי לנהל קמפיינים בגוגל אדס עליכם לבצע רישום במערכת (ללא עלות או התחייבות), לחבר את המערכת לגוגל אנליטיקס לצורך מעקב, בקרה וניתוח תוצאות וביצועים, ויש להגדיר פרמטרים כמו תקציב יומי, מילות מפתח, קהל יעד, סוג הקמפיין, סוג המכשירים ועוד.

פרופיל בשירות גוגל לעסק שלי

מומלץ לכל בעלי העסקים להקים פרופיל בשירות החינמי הנקרא גוגל לעסק שלי (Google My Business). לאחר השלמת הפרופיל העסק שלכם יוצג במפות גוגל, ולקוחות המחפשים אתכם יוכלו להגיע אליכם בקלות.

הפרופיל בשירות גוגל לעסק שלי מאפשר לכם להוסיף מידע עדכני אודות העסק, לדוגמה כתובת, שעות פעילות, התמחות מקצועית, אזורי שירות, תמונות מהעסק, פרטים ליצירת קשר וכדאי לבקש מהלקוחות המרוצים לכתוב חוות דעת בפרופיל, מאחר והאלגוריתם של גוגל מתייחס לביקורות ולחוות דעת ברצינות, ותוכלו ליהנות משיפור במיקום האתר בתוצאות החיפוש.

העלאת סרטונים ליוטיוב (קמפיין וידאו)

גוגל אדס מאפשר לכם לנהל קמפיינים ביוטיוב, ובנוסך כדאי להקים ערוץ לעסק ביוטיוב ולהעלות סרטונים איכותיים ומקוריים. גולשים המחפשים מידע על העסק שלכם או על מוצרים שאתם מוכרים יוכלו למצוא אתכם בקלות מאחר וגוגל מציג במקום גבוה את הסרטונים.

קמפיין שופינג

מערכת הפרסום של גוגל מציעה כלים מתקדמים למפרסמים, למשל קמפיין רימרקטינג (שיווק מחדש) המבטיח שמודעות הפרסום שלכם יוצגו בפני גולשים שביקרו באתר או שהתעניינו במוצרים ובשירותים שאתם מציעים.

אפשר לנהל קמפיין שופינג מנצח, זהו כלי שיווקי יעיל וחדשני המבטיח תוצאות מעולות, שיפור במכירות ויחס המרה משתלם.

לסיכום, פרסום בגוגל מתאים לרוב העסקים, אך כדי להפיק את המיטב כדאי לפנות למומחים.