בכל סוג של עסק היום שיש בו משרד, חנות, מפעל או שטח כלשהו – יש צורך בחיבור לאינטרנט. החיבור לאינטרנט משמשת אותנו בהרבה דברים בעסק, החל מקופת העסק ועד לאיסוף מידע ושימוש בתוכנות שונות. בחירת חבילת אינטרנט לעסקים צריכה להיעשות בחכמה כיוון שכאשר מדובר בעסק התלות באינטרנט הנה גדולה יותר וקריטית יותר להכנסות שלכם, שלא כמו יום בלי אינטרנט בבית שעוד אפשר לשרוד, הרי שיום או אפילו כמה שעות ללא אינטרנט בעסק שלכם עשויה לפגוע קשות בהכנסות ובתפקוד של העסק ולעתים אף בשביעות רצון הלקוחות.

החשיבות של האינטרנט בעסק שלכם:

תארו לכם שאין לכם אינטרנט בחנות שלכם. הקופה לא יכולה לקבל עסקאות אשראי, הנתונים לא יועברו לחברת הסליקה בסוף היום ולעתים גם שירותים אחרים יפגעו. זה אומר שחלק מהלקוחות שתיכננו לשלם באשראי לא יוכלו לשלם ואתם תפסידו חלק מהמכירות במהלך יום העבודה. במידה ויש לכם משרד – העובדים שלכם מושבתים ולא יוכלו לעבוד עם מחשבים ללא אינטרנט. סניף של בנק? דואר? או כל מקום אחר בסגנון – אם אין שם אינטרנט – אי אפשר לבצע שום פעולה. אינטרנט לעסקים הוא בעל חשיבות מכרעת לתפקוד העסק ולהכנסות בעסק. על כן, כאשר אתם בוחרים ספק ותשתית לעסק שלכם כדאי לעשות זאת בצורה מושכלת.

מה חשוב לעסקים כאשר הם בוחרים ספק אינטרנט לעסק?

יש כמה דברים שהם קווי היסוד המנחים את בעלי העסקים בעת בחירת שירותי אינטרנט לעסק. ראשית צריך לוודא שהתשתית שעליה תשב חבילת האינטרנט שלכם תהיה תשתית טובה, ללא תקלות וניתוקים שעשויים לגרום לאי נוחות או פגיעה בעבודה. כמו כן ישנם גם ספקים שלא יוכלו לספק לכם את מלוא הפוטנציאל של מהירות הגלישה באותו מקום דמוגרפי שבו יושב העסק שלכם וכדאי לבחון את גם את זה. דבר נוסף שאתם רוצים לבדוק הוא זמינות השירות עבור עסקים. מכיוון שהחשבון שלכם הוא עסקי סביר להניח שהוא יעלה מעט יותר מאינטרנט ביתי ועל כן – אתם רוצים לוודא שאתם מקבלים גם שירות ותמיכה במקרה של ניתוק או תקלה במהלך יום או ערב העבודה. במידה ומדובר במשרד היי טק למשל העובד גם בלילה חשוב לעבוד מול ספק שיכול לספק שירות לקוחות גם בשעות הלילה. לבסוף תרצו לבצע השוואת מחירים לחבילות והשירותים המוצעים לכם.

כמה חשוב השירות של ספק האינטרנט שלכם?

השירות הוא מרכיב קריטי. 10-20 שקלים לפה או לשם בעלות החודשית עשויה להיות זניחה עבור מרבית בתי העסק אולם בזמן אמת במקרה של תקלה הנזק עשוי להיות גדול הרבה יותר ולכן איכות וזמינות השירות של ספקית האינטרנט שלכם היא קריטית.

מהן חבילות האינטרנט לעסקים של טריפל C ומהו אינטרנט חכם?

טריפל סי הנה חברת תקשורת המספקת בין היתר שירותי אינטרנט ומגוון פתרונות חיבור לאינטרנט ללקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים כאחד. טריפל C הנה החברה היחידה המציעה ממשק אינטרנט חכם המאפשרת לכל לקוח להחליט לגבי גובה החבילה שלו וההוצאה החודשית בהתאם לחבילה שייבחר. ניתן לבצע שינויים בחבילה דרך האינטרנט בקלות ובמהירות, בלי הצורך בהמתנה לנציג ובלי חפירות של נציגי שימור לקוחות. 

לאינטרנט של טריפל C יש יתרונות רבים: 

פרטים להתקשרות:

כתובת: הסיבים 49, פתח תקווה 4959504

טלפון: למוקד העסקי 6440* או במספר הישיר 03-9204601

אימייל: internet@ccc.co.il

טריפל C פייסבוק

טריפל C יוטיוב

טריפל סי dibiz

טריפל סי locabizness