אם בעבר הייתם שואלים ילדים ישראלים בבית הספר היסודי מה ירצו להיות כשיהיו גדולים סביר להניח שהתשובה הייתה שוטר, כבאי, רופא או אסטרונאוט. כיום הילדים חשופים ליותר דמויות משפיעות, האינטרנט מאפשר להם להתחבר לאנשים רבים, מאפשר לאנשים רבים להתפרסם ועוד. כך למשל ילדים חולמים היום להיות יוטיוברים מפורסמים, אושיות אינסטגרם וכמובן יזמים. ישראל הוא יצואנית היזמים מהמובילות בעולם ויזמים ישראלים רבים נמנים מאחורי ההמצאות הגדולות בהיסטוריה וגם בעשורים האחרונים. עם חיבור טבעי לסלולרי, לאינטרנט ולמחשב מגיל צעיר – אין ספק כי היזמות בוערת בליבם של הרבה ילדים וזה רק עניין של זמן עד שאלה יפתחו את זה לכדי כישורים ממשיים ורעיונות. בוריס וולפמן הוא דוגמת מופת ליזם ישראלי שהלך עם מה שהוא מאמין, עבד קשה והצליח גם בגזרה הבינלאומית.

מפועלו של בוריס וולפמן:

כיום בוריס וולפמן בעל חברת RI המספקת מגוון שירותים ופועלת בכמה מישורים עסקיים. החברה בעלת קשרים רבים ברחבי העולם ומפעילה נקודות מכירה רבות לפירות, ירקות, שמן, מים מינרלים, מוצרים חד פעמיים ועוד מגוון מוצרים שהחברה מייבאת. לאורך השנים החל בוריס לעסוק גם בתחום ייבוא הברזל, הפחם ומוצרים נוספים ולסחור בהם בישראל ובמדינות שונות בעולם. בין היתר חברתו של בוריס גם מסייעת בפתרונות מימון ליזמים ועסקים ועל ידי פגישת אותם בעלי עסקים בוריס וחברתו לומדים עוד ועוד על תחומים נוספים יותר לעומק ומגלים הזדמנויות עסקיות חדשות.

העסקים האמיתיים הם מעבר לים:

עם כל הכבוד למדינת ישראל הנפלאה שלנו, בוריס וולפמן ידע כי להיות יזם נהדר ומצליח בישראל הוא השלב הראשון בדרך שלו. הוא רוצה להיות יזם בינלאומי מצליח. כיום בוריס נחשב לאחד היזמים הישראלים המצליחים ביותר בגזרה הבינלאומית ומלבד רשת הקשרים הענפה שבנה לאורך השנים הרי שהוא גם בנה עסקים ושת"פ עם מגוון רחב של בתי עסק מסביב לעולם. כך החל לייבא ולייצא ירקות ומוצרים שונים ולמכור אותם ברחבי העולם, כך הכיר אנשי עסקים שונים, למד היטב על תחומים שונים ועוד. בוריס לא שכח מהיכן הגיע ולא מוותר על פעילותו העסקית בישראל מה שרוב היזמים היו עושים כדי להשקיע את מירב זמנם בעסקיהם בחו"ל וזוכר היכן הבית והיכן הכול התחיל מה שמשאיר אותו צנוע לאורך הדרך.

ללמוד ללמוד ללמוד:

אחת העצות הכי טובות שבוריס נוהג לתת לדור הצעיר של היזמים (צעיר גם במובן הניסיון בתחום היזמות והעסקים) היא להשקיע בלימודים. לפני שנכנס לתחום חדש, בוריס נהג לשבת, לחקור וללמוד היטב את אותו התחום מה שאפשר לו לקבל החלטות מושכלות לאורך הדרך. לימוד התחום, שיפור כישורי המשא ומתן שלכם, כישורי המכירה, כישורי הניהול וכישורים אחרים שתזדקקו להם לאורך הדרך. השקיעו בלימודים ובפיתוח הידע המקצועי שלכם לא פחות מאשר בעבודה עצמה.

כיצד מתן מימון לעסקים עוזרת לבוריס להרחיב את הידע שלו בעסקים?

אחד השירותים שכביכול אינם קשורים למה שבוריס עוסק בהם בחברתו היא מתן מימון ליזמים ובעלי עסקים. בדרך כלל יועצים עסקיים או פיננסיים הם אלה שמכוונים ומתווכים פתרונות מימון לעסקים אולם רשת הקשרים של בוריס בישראל ובעולם בכלל מאפשרת לו לסייע ליזמים ובעלי עסקים על ידי תיווך של מימון חוץ בנקאי לביצוע עסקאות סחר, ייבוא, ושיווק של מוצרים מישראל ולישראל וכמובן ברחבי העולם. העיסוק בתחום זה עוזר לבוריס ללמוד עוד על תחומים נוספים, על מוצרים נוספים ולהכיר יזמים ואנשי עסקים נוספים מהם הוא יכול ללמוד, לייצר שיתופי פעולה ותחומים חדשים בהם הוא יכול לקדם את עסקיו. הקפידו להתפתח לאורך הדרך וכך לא תישארו מאחור.

בוריס וולפמן makorrishon

בוריס וולפמן sites.google

בוריס וולפמן medium

בוריס וולפמן xplace

בוריס וולפמן academics

בוריס וולפמן dibiz

בוריס וולפמן b144

בוריס וולפמן hamlatza