אחת הפעילויות האהובות ביותר על ישראלים היא להיפגש יחד, משפחה או חברים, ולעשות בשר על האש. בשר על האש יוצא טעים במיוחד, כמובן כתלות בטיב הבשר ובאיכות הצלייה. ככול שרוכשים בשר יותר איכותי וטרי, כך יש סיכוי גדול יותר שהבשר יהיה טעים ועסיסי.

היכן ניתן לרכוש בשר טרי ואיכותי

קצביות שונות מוכרות בשר טרי מסוגים שונים, ובהן עובדים בעלי מקצוע שגם יכולים להמליץ על סוג הבשר המתאים ביותר להכינו על אש חיה. קצביה מומלצת במיוחד אשר מספקת בשר בכמויות גדולות לטובת ביצוע "על האש" הינה אטליז דהן. באטליז זה תוכלו לרכוש בשר כשר מכל סוג, ומובטחת לכם חוויית טעם מצוינת.

מנת בשר משובחת אטליז דהן

איזה סוגי בשר מתאימים

אנשים אוהבים לצלות באש חיה סוגים שונים של בשרים. כמובן שהיכולת לרכוש בשר איכותי תלויה בתקציב העומד לרשותכם. אם יש לכם תקציב יחסית גדול, תוכלו לפנק את האורחים שלכם ולרכוש סטייקים מסוג סינטה או אנטריקוט. שני סוגי חלקי בקר אילו נחשבים להיות מאוד איכותיים והם מושלמים בכל רמת צליה המועדפת עליכם. ניתן לאכול אותם החל מרמת צליה של מידיום רר ועד וול דאן , על פי טעמכם. סוג אחר של בשר שניתן לרכוש באטליז דהן הוא בשר טחון. בשר טחון מתאים להכנת קציצות וקבבים. באטליז תוכלו לרכוש קבבים מוכנים, אשר עשויים מתערובת של בשר טחון, בצל וצמחי תבלין או לרכוש רק את הבשר הטחון ולהכין לבד קבבים בבית. כמובן שניתן להכין במסגרת המפגש גם נקניקיות איכותיות, שיפודים מסוגים שונים, כנפים, חזה עוף במרינדה, וכדומה.

כמה בשר דרוש

כאשר רוצים לחשב את כמות הבשר הנדרשת למפגש של כמה אנשים, ראשית יש לבדוק באם כלל המוזמנים אכן אוכלים בשר. במידה ומדובר על כמות של כ- 10 מוזמנים, מומלץ לספק לכל אחד בממוצע 300 גרם בשר. חשוב לזכור כי כאשר רוכשים בשר טרי יש לעשות בו שימוש עד שלושה ימים מיום הרכישה, ולשמור את השבר בקירור מיום הרכישה ועד לשימוש.