בין שלל אביזרי הנוי והתכשיטים שנשים נוטות לענוד על עצמן, שעוני היד ממוקמים ללא ספק במקום גבוה ומכובד ברשימה. מלבד הפן האסתטי, שעונים לנשים מייצגים את הסגנון הייחודי והאופי של מי שעונדת אותם, ולכל הדעות הם מהווים בחירה מועדפת כמתנה איכותית ואישית לכל אחת.

מותגי שעונים לנשים – בין הקלאסי למודרני

בשוק קיימים שלל מותגי שעונים לנשים פרי יצירתם של מיטב בתי האופנה המובילים בעולם. לצד שעוני היוקרה הכוללים שיבוצי יהלומים, זהב ושאר חומרים איכותיים ויקרים המשפיעים על המחיר הגבוה בהתאמה, ניתן למצוא גם מגוון עצום של שעונים אופנתיים הנעים בטווח מחירים רחב ונוח לכל, ואינם פחותים באיכותם. בין השעונים הפופולארים ביותר לנשים ניתן למנות מספר מותגים מובילים – ורסצ'ה לחובבות היוקרה והאופנה העילית, שעוני קסיו ובמיוחד שעון בייבי-ג'י בסגנון ספורט-אלגנט, שעוני פוסיל בסטייל מחוספס וצעיר, דונה קארן בעיצובים ייחודיים ועוד רבים וטובים. שעונים לנשים לרוב מיוצרים בדגש על עיצוב אומנותי, פשטות ועדינות, ושילוב הרמוני בין הקלאסי למודרני.

איך לבחור את השעון המושלם לאישה?

בעת בחירת שעון לאישה יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים שיקבעו הן את גודל השעון והן את מאפייניו העיצוביים. החל מגילה של האישה, דרך טעמה האישי ועד האמירה האופנתית האחרונה – כל אלו מהווים שיקולים חשובים כאשר רוצים להפתיע עם מתנה מקורית ייחודית ומרשימה במיוחד. אין ספק כי יש הבדלים משמעותיים בין אישה לאישה, כך למשל נערה צעירה לא תבחר לענוד שעון המיועד לנשים מבוגרות או כזה המסמל סטטוס שאינו קשור לאורח חייה. באותו אופן, נשים מגיל 50 ומעלה לרב לא יענדו שעונים ספורטיביים יחסית אלא אם כן סגנון חייהן מכתיב ותואם זאת. מלבד זאת, לכל אישה הטעם הייחודי אשר הולך יד ביד עם אופיה, ויש לשים לב גם לפרטים הקטנים – החל מגודל השעון, סוג הרצועה (עור, זהב, כסף), עם או בלי שיבוצי יהלומים או אבנים יקרות ועד צג אנלוגי או דיגיטלי לנוחות מקסימלית בהתאם לבחירה האישית.

להפתיע או לא להפתיע – זאת השאלה

למרות שרובנו נעדיף את אלמנט ההפתעה המרגש, כאשר מדובר במתנה כה אישית אשר נעשה בה שימוש יומיומי, לעיתים אפשר לוותר על אלמנט ההפתעה ולהתייעץ ביחד עם האישה המיועדת לקבל את המתנה כדי שתוכל לכוון אתכם לבחירה מדויקת יותר. זכרו כי על כל אישה לאהוב ולהתגאות בשעון שהיא עונדת, כיוון שהוא אמור לשדר ערכים שהיא מתחברת אליהם באופן אישי ולהוות מעין סמל סטטוס עבורה. אנחנו במרום שעונים נשמח לייעץ ולעזור לכם בבחירת השעון האולטימטיבי לכל אישה, על סמך נסיוננו והידע הרחב שלנו בעולם השעונים. אתם מוזמנים לבוא לבקר באחת החנויות שלנו, או להיכנס לחנות הוירטואלית ולהתרשם משלל מותגי שעונים לנשים אשר אנו מציעים.