עונת הקיץ החמה היא לא רק עונת החתונות, עונת הקייטנות, ההופעות והפסטיבלים ברחבי הארץ – זו גם עונת ההובלות. כן כן… בין אלפי לעשרות אלפי ישראלים עוברים דירה דווקא בקיץ. ברגע שהילדים יוצאים אל החופש הגדול, במטרה שלא לעצור להם באמצע את שנת הלימודים ניתן לעבור דירה הרבה יותר בקלות תוך מתן זמן הסתגלות למקום החדש.

תתפלאו אולי לגלות שאם בעבר הייתם צריכים לשלם אלפי שקלים על הובלה, היום יש שירות מעולה – מהיר, נוח, פשוט ובעיקר זול – הובלות קטנות. הובלה קטנה היא הובלה המתומחרת על פי כמות הדברים אותם אנו מעבירים. סטודנטים, אנשים שעוברים דירה לראשונה בחייהם וגם משפחות המעוניינות להוזיל את מחיר ההובלה, יכולים לבצע הובלה של רוב הדברים בעצמם ורק לדברים הכבדים זקוקים לשירות הובלה. את ההובלה נתמחר לפי הפריט, הרהיט או המוצר החשמלי אותו אנו מעבירים, בהתאם למרחק הנסיעה ובהתאם לשעה ולזמן שבה ההובלה הקטנה מתבצעת.

למעשה, היום חברות הובלות קטנות מבצעות את כל סוגי ההובלה רק במחיר נמוך משמעותית ממה שהינו רגילים לשלם בעבר: הובלות קטנות, הובלות גדולות, שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבה – אלו ועוד יחסכו לכם המון זמן, אנרגיה וכאבי ראש. ניתן לפנות תכולה של בית פרטי, דירה או משרד מבלי להתפשר על איכות השירות.

semi-trailers-534577_640

אז איך לחסוך כסף ולהוזיל משמעותית את מחיר ההובלה?

  1. חפשו חברת הובלות שפועלת באזור המגורים שלכם.
  2. תאמו מוקדם ככל האפשר את התאריך והשעה שבה אתם מעוניינים שההובלה תתבצע.
  3. נסו להעביר לפחות חלק מהדברים בעצמכם.
  4. סדרו בחוכמה ואל תתפתו להעביר דברים שאתם כבר לא צריכים, פחות ארגזים – פחות כסף!.
  5. השוו מחירים וחפשו המלצות לגבי חברת הובלות טובה.

חברת ההובלות אותה תבחרו תשפיע בצורה בלתי רגילה על הדרך שבה מעבר הדירה יתבצע בפועל. אל תתפתו לשכור את שירותיהם של חובבנים רק כדי לחסוך כסף. בחרו בחרה מקצועית, אמינה שמבצע שירותי הובלות כבר זמן רב ויודעת בדיוק איך הדברים עובדים. אם אתם מבצעים הובלה גדולה למרות הכל, אל תתפשרו, בחרו חברה המציעה לכם שירותי ביטוח כדי שתהיו מכוסים והכי חשוב חתמו על הסכם עבודה הוגן ומסודר שמוסכם על שני הצדדים.