כל חברה או ארגון מתבססים על העובדים שלהם. הקשר בין העובדים והיכולת שלהם לעבוד ביחד, משפיעים מאוד על התנהלות החברה אך גם על היעילות שלה בפרט. חברות וקשרים עמוקים בין עובדים לא מספיקים כדי ליצור חברה יעילה באמת, ומה קורה כאשר מדובר בחברה של מאות אנשים? כאן כבר מתחילים להסתבך עם הסתמכות על קשרים אישיים. ברור כי העתיד הוא מערכות CRM אשר יהוו את הגורם המחבר בין כל האנשים בארגון ומזל שיש מי שדואג לכם.

מערכות CRM 

כאשר מדברים על CRM הכוונה היא לשיתוף הפעולה ועבודת הצוות בין האנשים בחברה או בארגון שלכם. כיום, יש המון פלטפורמות ומערכות אשר נחשבות מערכות CRM ובעצם מסייעות לעבודה משותפת ומסודרת של כל האנשים בחברה. מערכת אחת אשר מאפשרת להעביר את כל המידע, הקבצים, המשימות, ההודעות ועוד ועוד, בין כל האנשים בזמן אמת ובצורה מאוד יעילה ומסודרת ואפילו יפה. 

הטמעת מערכות CRM

אנו לא מצפים שתדעו להטמיע את המערכות הללו בארגון שלכם או אפילו שתדעו אילו מערכות קיימות, אלא אנו מצפים שתבינו שיש צורך בכך ותיצרו קשר עם מי שיודע לענות על כל השאלת הללו. הטמעת מערכות מידע היא משימה של הבכירים בחברה, אך הם כלל אינם נדרשים לעשות זאת לבד ואפילו מומלץ שיקחו צוות מקצועי שיסייע להם בכל ההליך הזה.

התאמת המערכת שתוטמע

בדומה לכל שוק אחר, גם בשוק מערכות המידע ההיצע מאוד רחב. ישנן המון מערכות שנותנות מענה לצרכים דומים, אך אנשי מקצוע שמבינים בתחום יודעים להבדיל בין היתרונות והחסרונות של כל מערכת ובכך שבעצם להתאים את המערכת לחברה או לארגון שלכם. בטופמי (https://topme.co.il/) יסייעו לכם, על ידי בדיקה מעמיקה של הצרכים ואופי החברה, לבחור את המערכת המתאימה ביותר להטמעה.

הקמת התשתית של המערכת

מרוב שמערכות ה-CRM מאוד מתקדמות, הן מאפשרות לעצב ולסדר אותן באינסוף אפשרויות כך שכל חברה או ארגון יוכלו לבחור את הצורה שהכי מתאימה להם. כחלק מהשירות שתקבלו גם תותאם אליכם המערכת לפי האפיון והצרכים שהועלו עוד קודם, כך שבסופו של דבר תקבלו מוצר מוגמר המתאים להתנהלות החברה שלכם מבלי שתצטרכו להתחיל ללמוד לעומק איך מתפעלים את התוכנה מאחורי הקלעים.

הרצה ובדיקה של ה-CRM הטרי

לא כל הטמעה עובדת בדיוק כמו שמתכננים ולפעמים נדרשים לעשות שינויים במערכת או באופן ההטמעה תוך כדי, גם בשלב זה תהיו מלווים על מנת לוודא שהמערכת מנוצלת בצורה נכונה וטובה בחברה או בארגון שלכם, ושכל העובדים מקבלים את כל המידע הדרוש להם על מנת לתפעל את המערכת בצורה יעילה ונכונה.

הטמעת מערכות CRM משפרת פלאים את התנהלות החברה ומאפשרת לכל העובדים להיות מקשורים בצורה טכנולוגית חדשנית כך שאין ספק שהיעילות של החברה עולה ומשתפרת. ההטמעה היא הליך אשר חייב להיות מלווה בצוות מקצועי שילמד את התנהלות החברה וידע להתאים ולהקים את כל התשתית וההליכים שנדרשים בדרך כדי שהמערכת תוטמע בצורה מושלמת וכל העובדים ירגישו שהם משתמשים בה נכון וכי היא תורמת ולא סתם מכבידה.