מזל טוב! מצאתם את הבית עליו תמיד חלמתם. כעת, לאחר שביררתם את המחיר עם הקבלן, ולאחר שבדקתם את הסכומים השונים שיש לכם בחסכונות, עשיתם את החישוב, והגעתם למסקנה לגבי גובה המשכנתא אותה אתם צריכים לקחת. משכנתא היא הלוואה של סכום כסף גדול לצורך רכישה של נכס, וסכומי כסף גדולים שכאלו לא כדאי לקחת בהינף יד. לכן, כל בנק או חברה פרטית המעניקה הלוואות משכנתא מעמידה לרשותכם יועץ משכנתא אשי יסייע לכם ביעוץ על מסלולי המשכנתא השונים, וייעץ לכם איזה מסלול כדאי יותר בעבורכם על פי אורח חייכם.

מדוע חשוב ללכת ליועץ משכנתאות טוב?

יועץ משכנתאות מקצועי וטוב יסייע לכם בבדיקה של הפרמטרים הבאים:

זהירות משרלטנים

לבסוף, שוק הנדל"ן ההולך ומתפתח, והרצון של רבים לרכוש נכס בצורה של בית, יצר עולם שלם של יועצי משכנתא שרלטנים. ייעוץ שרלטני אינו נראה לעין כעת, אולם עשוי לגבות מחיר רב בעתיד בדמוי חובות כלכליים גדולים, וחוסר יכולת לעמוד בתשלומים השונים. לכן, חשוב מאוד לנסות ולבחור יועץ משכנתאות אמין ומקצועי, ורצוי שיהיה בעל המלצות ולקוחות מרוצים. הקפידו לבצע סקר שוק קטן, ולנסות לא ליפול בפח שטומנים השרלטנים עם הבטחות שווא.

משכנתא, הלוואה לכל החיים

מאחר והלוואת משכנתא היא הלוואה אשר מלווה אתכם לאורך חלק גדול מחייכם הבוגרים, חשוב מאוד לא להקל ראש בתהליך הייעוץ, לקחת את הזמן לפני שמתחייבים, ולא לרוץ לחתום על עסקאות שיהיה קשה לממש ב