משלוח פרחים לחו"ל

כיום ניתן לבצע בקלות משלוחי פרחים כמעט לכל מקום בעולם. בעזרת המשלוחים הללו אפשר להפתיע אהוב רחוק, לאחל מזל טוב או למסור דרישת שלום לקרובי משפחה. עדיף לבצע את המשלוחים מהארץ, ולא להסתפק בחנויות הנמצאות בחו"ל, וזאת בשל מספר סיבות.

ראשית, פרחים המגיעים מישראל הם בעלי אופי מיוחד. יש שורה ארוכה של סוגי פרחים אותם ניתן למצוא רק בארץ הקודש. מי שרוצה לשלוח פרחים לחו"ל, ולא מוכן לוותר על יחס אישי חייב להשתמש בשירות המגיע מתוך חנות מקומית. שנית, קל יותר להתנהל מול נציגים בעברית, להעביר את אמצעי התשלום ולפקח אחר המשלוח. זו הסיבה העיקרית לכך שרבים מבצעים משלוח פרחים לחו"ל על בסיס שבועי, חודשי או שנתי, ובכל פעם בה מתעורר צורך מיוחד לפרגן לאדם יקר.

כיצד מתבצע משלוח פרחים לחו"ל?

המשלוח לחו"ל מתבצע בצורה פשוטה מאוד וזאת בזכות מספר שלבים:

א. בחירת מדינת היעד – ניתן להשתמש באתרי האינטרנט או להגיע אל החנויות באופן פיזי, על מנת לבחור את מדינת היעד. זהו השלב הפשוט המאפשר לכל לקוח לדעת האם ניתן לבצע משלוח למדינה מסוימת ומה צפויה להיות העלות.

ב. בחירת זר וכמות – כמו בכל משלוח פרחים, גם בעת משלוח לחו"ל יש צורך בבחירה של זר וכמות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, המחיר של זרים הנשלחים לחו"ל אינו גבוה בצורה משמעותית ממחיר של משלוחים בתוך גבולות הארץ. עם זאת, המחיר מגלם כמובן את הוצאות המשלוח ואת ההגבלות המוטלות על ידי מדינות שונות בעולם. בנוסף, מומלץ לקרוא פרטים על המאפיין של כל זר לפני שממשיכים אל שלב הקנייה.

ג. קנייה – עם סיום הבחירה מתקבל מסך המרכז את הרכישות. לקוחות חדשים יכולים למלא את הפרטים שלהם ולהצטרף אל מועדון הלקוחות, בעוד לקוחות קיימים פשוט מזינים שם משתמש וסיסמא. במסך הרכישה יש אפשרות לצרף ברכה, ולכתוב הערות ספציפיות למשלוח. כדאי לשים לב לשינוי במחיר בין יעדי משלוח שונים, ולקרוא את סיכום ההזמנה.

ד. בחירת אמצעי תשלום וחיוב – השלב האחרון בביצוע משלוח פרחים לחו"ל הוא בחירת אמצעי תשלום. האפשרויות הן תשלום בכרטיס אשראי או בעזרת PAY PAL. הרכישה מאובטחת לחלוטין ויש פרוטוקולים מחמירים מאוד של תקשורת המבטיחים את ההגנה על הלקוח.

למה לבצע משלוח לחו"ל דרך פרחי גורדון?

חנות פרחי גורדון מציעה תנאים אופטימאליים עבור משלוח פרחים לחו"ל. האתר פתוח למשתמשים בכל רחבי העולם, ומספק פלטפורמה אידיאלית עבור ישראלים. כל אחד מנציגי החברה זמין לרשות הלקוחות במענה טלפוני, עם רשימת הצעות אטרקטיבית במיוחד.

כדאי להיכנס אל האתר על מנת להתרשם מהזרים של פרחי גורדון, להירשם למועדון הלקוחות וליהנות גם מהטבות והנחות. שלחו פרחים לחברים ולבני המשפחה שלכם בחו"ל דרך אתר האינטרנט של פרחי גורדון, והבטיחו יום נעים וריחני בכל העולם.