מעוניינים להשכיר מתנפח ענק לאירוע שלכם? מתלבטים איזה מתנפח להשכיר… בפוסט הבא תלמדו הכל על מתנפחים להשכרה…

אז איך בוחרים?

  1. גיל הילדים – חשוב לבחור במתנפח שמתאים לגיל הילדים שנמצאים באירוע. יש מתנפחים שמתאימים לגילאים ממש קטנים כמו בריכת כדורים מתנפחת בעוד יש מתנפחים להשכרה שיתאימו דווקא לילדים גדולים בגילאים 6-10 כמו מבוך ענק צבעוני או אפילו קיר טיפוס מאתגר. יש חשיבות גבוהה להתאמת המתנפח לגילאים של הילדים ביום ההולדת או האירוע, זאת בכדי שהילדים יוכלו להפיק את המיטב מהאטרקציה המדהימה הזו.
  2. גודל המתנפח – חשוב מאוד להתאים את גודלו של המתנפח לגודל הדשא או השטח החיצוני שלכם בו אתם מעוניינים למקם את המתנפח. מומלץ גם להשאיר מקום לדוכני שתייה/אוכל ושאר אטרקציות אותם תרצו למקם באירוע. צפיפות איננה מומלצת, שכן ילדים צריכים ספייס ומרחב.
  3. סוג המתנפח בהתאמה למטרה שלנו – עליכם לחשוב על הציפיות שלכם מהמתנפח. האם ברצונכם לגרום לילדים לקפוץ ולהוציא אנרגיות, האם תרצו שהם יפעילו את המחשבה והיצירתיות או שמא בכלל יאתגרו את עצמם במשימה. ניתן לבחור בין מתנפח המשלב פעילות גופנית ואתגר כמו למשל השור הזועם או קיר הטיפוס בעוד האופציה השנייה משלבת הוצאת אנרגיות וחיוך גדול על השפתיים כמו מתנפחים בשילוב מקפצות או מתנפח מגלשה המשלב מים זורמים.

דגשים חשובים נוספים

אין ספק כי השכרת מתנפחים לאירועים כמו ימי הולדת, פסטיבלים, קייטנות, חתונות ושאר פרוייקטים נחשב לפתרון המושלם שמאפשר מצד אחד יצירת אינטרקציה בין כל הילדים, גם אם הם לא מכירים אחד את השני, מפעיל את הדמיון, את הגוף וגורם לכולם לשמוח ולזכור את האירוע שארגנו ועמלנו עליו כה רבות לטובה.