בואו נשים את זה על השולחן כבר עכשיו: אם יש לכם ספת בד והיא בת יותר משנה, ייתכן מאוד שהגוון שאתם רואים עכשיו על הספה הוא לא הגוון שאיתו קניתם אותה. ייתכן מדובר בגוון שמציג הרבה יותר לכלוך מאשר צבע מקורי, אלא שמאחר ושינוי הגוון מבוצע בצורה מאוד איטית ומדורגת, אתם כלל לא מרגישים בכך ומבחינתם זה הגוון הטבעי של הספה. באתר- בר ניקוי תוכלו לראות דוגמאות רבות של ספות לפני ואחרי ניקוי ולהבין עד כמה פערי הגוון יכולים להיות עמוקים.

ספא נקייה

מה הסוד של ניקוי ספות מקצועי?

ובכן, ניקוי ספות מקצועי הוא לא בדיוק סוד מדינה אבל הוא בהחלט עשוי לכלול מספר סודות מקצועיים השמורים לאיש המקצוע המבצע את השירות. הרעיון בניקוי ספות מקצועי הוא לחדור אל עומקים בספה, אליהם אתם כבעלי הספה לא יכולים להגיע לא באמצעות מברשת קשיחה, לא באמצעות סמרטוט, לא באמצעות ספוג או סקוטש ולא באמצעות שואב אבק. את כל אלה אתם יכולים ליישם באופן שוטף בכדי לדאוג לניקיון הספה, וגם את זה עליכם לעשות בזהירות רבה, אבל חדירה לשכבות העמוקות של הספה יכולה להתבצע רק עם כלי העבודה המתאימים, עם חומרי הניקוי המתאימים ועם הידע המקצועי שאפשר להגדיר אותו גם כסוד מקצועי.

 

 

כיצד חודרים למעמקי הספה?

החדירה למעמקי הספה מבוצעת באמצעות שילוב של חומרי ניקוי מקצועיים שיודעים לחדור פנימי אל המשטח על גביו הם מיושמים ללא סיוע של סביבה נוזלית ומימית ובמקביל היכולת שלהם להציף כלפי מעלה את שכבות הלכלוך שהם מפרקים מסיבי הספוג והבד במעמקי הספה. המדובר בחומרים המשלבים אלמנטים של קצף וג'ל ואת רובם פשוט אי אפשר להשיג בסופר מרקט. בנוסף לכך, חשוב לבצע את החדרת חומר הניקוי בצורה חכמה בכדי למנוע שחיקה של ריפוד הספה ובכדי לאפשר מקסימום ניקיון ללא יישום של כמויות חריגות וללא שימוש בכמויות גדולות של מים.

 

כיצד מוצאים את הלכלוך החוצה?

הוצאת הלכלוך מבוצעת הן באמצעות התהליכים שאותם מיועדים אותם חומרי ניקוי למלא, למשל קצף המיועד להציף כלפי מעלה שבבי לכלוך והן באמצעות שאיבה באמצעות שואב מקצועי רב עוצמה שמאפשר "לשלוף" את חלקיקי הלכלוך החופשיים החוצה מהספה. אם זה נשמע לכם כמו עניין מורכב מדי או אולי להיפך, אם אתם חושבים שאתם יכולים לעשות את זה לבד, היכנסו לאתר bar-nikuy.co.il וגלו בעצמכם כיצד נראית ספה לפני ניקוי ספות מקצועי וכיצד היא נראית לאחריו.