מוטרדים מהעובדה כי האוזניים שלכם בולטות? נמאס לכם לסבול הצקות הקשורות לגודל האוזניים שלכם? כיום ניתן בקלות לתקן את הפגמים האסטטיים על ידי ניתוח אוזניים. לפרטים נוספים אודות מהלך הניתוח ולקבלת המלצות על מיטב הרופאים המנתחים.

אנשים רבים סובלים מאוזניים בולטות. מדובר בפגם אסטטי שלא פוגע כלל בשמיעה אבל הוא יכול לגרום להרבה עוגמת נפש. אם גם לכם נמאס לשמוע הערות מהסובבים אתכם על מראה האוזניים זהו בדיוק הזמן המתאים לברר אודות ניתוח אוזניים. ניתוחי אוזניים הינם ניתוחים לא מסובכים ואם הם נעשים על ידי רופא מנוסה ומקצועי התוצאות המתקבלות מרשימות בהחלט.

היום אין צורך לספוג עלבונות בנוגע לאוזניים בולטות.

מהו ניתוח באוזניים?
אנשים מסוימים נולדים כאשר האפרכסות של האוזניים שלהם בולטות במידה זו או אחרת. מדובר בפגם אסטטי בלבד שאינו פוגם בשמיעה אולם אנשים רבים סובלים מעלבונות ומהצקות בגלל האוזניים הבולטות ומעוניינים להצמיד אותן בניתוח פלסטי. התוצאות במרבית המקרים טובות והמנותחים נהנים מהמראה החדש של האוזניים שלהם.

כאשר אתם בוחרים ברופא מקצועי ומנוסה עם המלצות מלקוחות מרוצים היכולים להעיד על טיב העבודה שלו, אתם יכולים להיות רגועים כי לאחר ניתוח אוזניים, שאיננו נחשב לניתוח מסוכן או מסובך במיוחד, גם האוזניים שלכם יראו טוב יותר כל זאת מבלי לפגוע כלל בשמיעה. חשוב מאוד לוודא עם הרופא המנתח מהם סיכויי ההצלחה של הניתוח ומהן תופעות הלוואי האפשריות.

אל תמשיכו לסבול ממראה אוזניים בולטות והצטרפו בקרוב לאלפי פציינטים מרוצים שהפסיקו לספוג עלבונות הקשורים למראה האוזניים שלהם!

ניתוח אסטטי לכל דבר:
ניתוח אוזניים עבור תוצאה מרשימה! ניתוח אסטטי להצמדת האוזניים הינו דבר נפוץ הן אצל גברים והן אצל נשים. מקובל לעשותו גם לילדים אשר בולטות האוזניים מפריעה להם. העיקר הוא בתחושה. עם ניתוח אוזניים מחיר ההרגשה הטובה הוא אינסופי. אחרי הניתוח לאנשים שסבלו מתחושת חוסר אסטטיות עקב בולטות אוזניים, עכשיו יחייכו!

אחרי שבוע מציאות חדשה!
לאחר הניתוח, החזרה לשגרה אורכת בממוצע כשבוע, ולאחר החזרה לשגרה, המציאות צבעונית יותר, למטופל יותר ביטחון עצמי. האישה אוספת את שערה ביתר חופשיות. הגבר מחייך יותר ואינו תוהה האם שוב מסתכלים על אוזניו הבולטות. ניתוח אוזניים מחיר יפה לחופש מדאגות. שימו את העבר המעיק של האוזניים מאחוריכם.

חיוך מאוזן לאוזן!
המחיר לניתוח אוזניים יכול לנוע בין 7000 ₪ לבין 14000 ₪. לשתי אוזניים. העלות נגזרת מוותק המנתח הפלסטי, היכן יבוצע הניתוח, הצוות הרפואי, מכשור מתקדם, השתתפות הביטוח, קופת חולים במידת הצורך ועוד גורמים נוספים.

די להסתיר את האוזניים עם הצעיף! אספי את שיערך! כבר אין מה להתבייש באוזניים. ניתוחים להצמדות אוזניים, ניתוחים אסטטיים לאוזניים עם מנתחים פלסטיים מן השורה הראשונה!