אחד הדברים שאינו משתנה לעולם באף תקופה, באף תרבות, הוא המטבח ותפקידיו הבסיסיים. המטבח יכול להיות מעודכן מאוד לימינו בתפקודים שונים כמו אירוח למשל, במשפחות מסוימות והוא יכול להישאר בדיוק כפי שהיה אבל מבלי להתפשר על העיצוב המעודכן שלו. עיצוב מטבחים מודרניים פירושו להתאים את המטבח לזמנים שבהם חומרים שונים ומכשירים רבים יותר נכנסים למטבח ומתבססים בו, מבלי להתפשר על המראה ועל החמימות והנוחיות שלו.

מטבחים מעוצבים

עיצוב מודרני אינו חייב להיות קר

אחת התפיסות השגויות היא שעיצוב מודרני מחייב קו מינימליסטי קר ומנוכר שנראה תעשייתי מדי ואינו מזמין אנשים פנימה בחמימות. מכיוון שמטבח מודרני פירושו כל מה שמתאים לאנשים בימינו למצוא במטבח שלהם, ברור גם מה מטבח כזה יכול להיות כל דבר כמעט, לבחירתכם. בעיצוב מודרני לא מתפשרים על דרישות בסיסיות אלא מתאימים אותן לימינו ולשלל הפונקציות והאפשרויות שנפתח לפנינו. אנשים רבים יותר מאשר בעבר הופכים את המטבח שלהם מקצועני יותר משום שהם רוצים ליהנות מהבישול ולא רק מהאכילה, וכך מטבח מודרני יכול להיות מטבח מצויד לשפים הביתיים שבוחרים להרשות לעצמם להצטייד בכל המתקנים הנחוצים להם, כי היום זה לגיטימי ליהנות מכך.

טיפ: תמיד תוכלו לחדש את המטבח בעלות זולה משמעותית ממטבח חדש על ידי חברה שמתמחה בכך.

מטבחים

מטבחים לכל המשפחה

מטבחים מודרניים עשויים מחומרים מעולים יותר מאשר בעבר ולכן אפשר להציע יותר אפשרויות עיצוב גם במחירים נוחים יותר. החומרים האלה מיועדים להחזיק שנים רבות ולהיות עמידים לכל החומרים והמכשירים של היום, לאחסן אותם, לאפשר עבודה נוחה אתם ובלאי נמוך, להציע מראה עיצובי חדשני ומקורי, לאפשר לכם יותר גמישות במבנה המטבח ולהביא פתרונות נוחים לכל צורך שתעלו. מטבחים מודרניים יכולים אמנם להיות מינימליסטים אבל הם אינם כובלים אתכם לסגנון כלשהו וחלק מהעכשוויות היא לשלב סגנונות בצורה האופטימלית ביותר עבורכם.

מטבח כפרי

אבזור מודרני בעיצוב כלבבכם

מטבח מודרני יכול להיות מעוצב כמטבח כפרי המאובזר בנוחיות בכל המכשירים המודרניים שאפשר לדמיין. הוא יכול להיות הייטקיסטי והוא יכול להיות הכי פשוט ובסיסי, אבל מצויד היטב בכל המכשור המודרני. המטבח המודרני מאפשר לכם חופש עיצוב ופעולה מוחלט כך שתוכלו להמציא מחדש את המטבח כי שהוא נראה לכם.