לפעמים נדמה שכולם קונים באינטרנט, זה נראה כל כך קל, ואפילו בטוח מאוד. שלל המוצרים תמיד מיוחדים ומדהימים, שלא לדבר על בגדים במידות שקשה למצוא בחנויות או בדגמים שטרם הגיעו לחנויות בישראל. אפילו רשתות האופנה הבינלאומיות כבר עושות את זה ומוכרות ללקוחותיהם באינטרנט. אבל איך עושים את זה נכון?

אתרים בארץ לעומת אתרים בחו"ל

החשש מובן, אנחנו עשויים להתחרט על הקנייה כשנראה את המוצר. איך נדע שמה שאנחנו רואים זה מה שנקבל? והאם המוכרים אמינים? יש כמה כללי זהירות וכמה עצות טובות שאפשר לעקוב אחריהם על מנת להימנע מתקלות בלתי רצויות. אתרי אפנה ישראלים שנשארים מעודכנים בטרנדים הכי חמים והכי מעניינים הם בהעדפה על אתרים בחו"ל מכמה סיבות. היתרונות הם שתהיה לכם כתובת ברורה יותר למי לפנות על כל בעיה שתצוץ. כמו כן, לעתים ניתנת האפשרות לאסוף את המוצרים ולחסוך זמן. מרכז איסוף כזה לעומת שירותי הדואר זה יתרון ברור. ויש גם את יתרון השפה הברור, ויתרון המטבע המקומי, שבכך נחסכות מאתנו עמלות ההמרה. אולם, מעבר לכך, אתרים בארץ מציעים עיצובים שקולעים לטעם הישראלי, והם מתמרנים בין מגמות החדשניות מחו"ל לבין השוק המקומי. אפשר למצוא ברשת קולקציות מוכרות במגוון אינסופי. והחלק הנחמד הוא שגם נעודד אופנה ישראלית ונתרום להתפתחותה.

אתרי אופנה בחו"ל

ובכל זאת, אם החלטתם לצאת לשיטוט בין אתרי אופנה בחו"ל, כדאי לכם לבדוק ראשונים את האתרים הוותיקים והידועים שיש להם כבר מסורת מסחר מבוססת ואמינה. לכן כדאי לכם לעיין במדיניות החלפת המוצרים שלהם, והאם היא הוגנת ומכסה את כל המקרים, כמו למשל במקרה של מוצר פגום. האתר המוכר ביותר, איביי, מציע גם שירותי פיקוח ובקרה על המוכרים באתר, כדי לשמור על סטנדרטים גבוהים ושם טוב לאתר בקרב הלקוחות. כך שאם תהיה לכם תלונה על אי הגינות בעסקה או בעיה כלשהי תוכלו לפנות לאתר עצמו ולא למוכר, כדי לנסות לקבל מענה ופתרון.