תריסים חשמליים הם פתרון הצללה בעל יתרונות ייחודיים. ראשית, אפשר לנעול איתם את החלון, ולהוסיף אלמנט דקורטיבי יוצא דופן. שנית, יש מגוון סוגים של תריסים והם משמשים לצרכים שונים:

א. תריסים מאלומיניום משוך – אלו התריסים הנפוצים ביותר. הם מתאימים לבתי מלאכה ובתי עסק, עשויים מאלומיניום מיוחד המיוצר בתהליך משיכה ועוביים מגיע עד 1.5 מ"מ.

ב. תריסים מאלומיניום מוקצף – אלו תריסים שעשויים מתערובת קצף פוליאוריטני. תהליך הייצור של תריסים חשמליים אלו גורם לכך שהתריסים יהיו דקים, ולכן העובי שלהם לא עולה על 0.5 מ"מ.

ג. תריסי אור – זהו פתרון מודרני המומלץ עבור משתמשים ביתיים. תיקון תריסים חשמליים פשוט למדי, התחזוקה שלהם נוחה, והם מתאפיינים ברווח מיוחד בין התריסים עצמם. הם מספקים הארה והצללה על פי דרישות המשתמשים, ואפשר לרווח אותם בחלק העליון, בחלק התחתון או בשני החלקים יחד.

ד. תריסי גלילה רפה – זהו התריס המתקדם ביותר, היות והוא נפתח משני הכיוונים. התריס מתאים עבור משרדים המעוצבים בסגנון מודרני, אולם כדאי לברר לגבי שילוב שלהם בסלון, במטבח או בחדרי השינה. תיקון תריסים חשמליים מהסוג הזה יקר יותר מתחזוקת שאר התריסים.

פונקציונאליות ואסתטיקה בתריס אחד

תריסים חשמליים משלבים בין פונקציונאליות ואסתטיקה. מדובר על תריסים במגוון גדלים וצבעים, המוצעים בטווח רחב שמתאים לכל כיס. בשנים האחרונות חלה עלייה בביקוש עבור תריסים חשמליים, בין היתר בשל שיקולי בידוד תרמי ואקוסטי, צורך בחיסכון על הוצאות אנרגיה וסגנונות עיצוב חדשניים.

תריסים חשמליים משדרגים את אופן השימוש הרגיל בתריסים. אין צורך בידית הפעלה שנשברת או נשחקת על מנת להפעיל אותם, הם מתאימים לכל הגילאים, וניתן לשדרג אותם באמצעות אנשי מקצוע המתמחים בתחום. אלו תריסים חזקים וידידותיים מאוד לתפעול. המנגנון החשמלי שלהם מונע הפעלת כוח פיזי ואפשר להוריד או להעלות אותם בתוך שניות בודדות. מעבר לכך, התריסים הללו ממוקמים לרוב בתוך הבית. בניגוד לתריסים רגילים שנמצאים בחוץ, ולכן סובלים מבלאי מתקדם תוך זמן קצר, תריסים חשמליים משרתים את הלקוח לאורך זמן מבלי לצבור אבק, לכלוך או נזקים.

מה כוללים שירותי תיקון תריסים חשמליים?

תריס חשמלי איכותי יותר מתריס סטנדרטי המופעל בצורה מכאנית. יש מעט מאוד תקלות שיכולות לפגוע בתפעול של תריסים חשמליים, אולם בכל זאת כדאי להתעקש על רכישת מוצר עם אחריות. בנוסף, עלות המוצר מגלמת את ההתקנה ואת השירותים הנוספים עבור הלקוח.

בכל מקרה של תקלה או בעיה אפשר לפנות אל שירותי תיקון תריסים חשמליים. שירותים אלו נכללים במסגרת תעודת האחריות ומכסים מגוון רחב של בעיות. במידת הצורך אפשר להרחיב את האחריות, או לפנות אל אנשי מקצוע שעוסקים בתיקון תריסים חשמליים. עלות התיקון אינה גבוהה ומשתלמת ביחס לתועלת של התריסים ולאופן בו הם משתלבים בחלל הפנימי של הבית, המשרד, העסק או הבניין.