הגוף שלנו, המכונה המופלאה שנושאת כל אחד ואחת מאיתנו לעשייה היומיומית שלנו, לעבודה, למנוחה, לחופשות, למשפחה, לחיים, כמה חשובה בריאות הגוף, וכמה מאתגר וקשה לנו כאשר ניזוק גופנו.

נזקי גוף הם מקרים מצערים גם בדרגות החומרה הנמוכות ביותר, ואי-הנעימות המתעוררת נוכח המצב החדש במהלך ולאחר ההתאוששות מהפגיעה יכולה להגיע לדרגות קושי גבוהות שיאתגרו גם את האדם החזק ביותר.

במקרים של נזקי גוף על-רקע סיבה זו או אחרת, יש לזכור כי מעבר לעובדה כי מדע הרפואה מתקדם והולך, הרי שיש עוד תקווה, ומעבר לכך, ניתן ורצוי לקבל פיצויים ותשלומים כלשהם בכדי שנוכל להיתמך בכספים אלו לשיקום והתאוששות לאחר הפגיעה והנזק.

פונים לעורך דין לנזקי גוף

הצעד הראשון לאחר ייצוב המצב הגופני-רפואי וההתאוששות הראשונית יהיה פניה לעורך דין נזקי גוף, עו"ד המתמחה בתחום זה ויודע לבחון את המקרה לגופו ולומר לכם, המעורבים בדבר, בדיוק מה ניתן לעשות הלאה ומה הדבר הנכון ביותר לעשות מתוך מגוון אפשרויות רחב.

עורך דין המתמחה בנזקי גוף יוכל למצוא כיצד וממי תוכלו לקבל את הפיצויים המגיעים לכם, ולמצות עד תום את ההליכים המשפטיים האפשריים בכדי לוודא כי הסכומים להם אתם זכאים מגיעים לכם במלואם. כל פיצוי כספי במקרים אלו הם חיוניים להתאוששות והקימה על הרגליים לאחר מעשה, ולכן עזרתו של עו"ד מומחה נזקי גוף כה חשובה.

תהליך בסיסי לתביעה

במקרים של פגיעות ונזקי גוף, הדבר הראשון שיש לגייס הינו סבלנות. לא רק שהגוף לוקח את הזמן בכדי להירפא בדרכו הטבעית והמופלאה, אלא שגם עולם המשפט פועל בקצב שלו, ומחפש לזהות שינויים, התאוששות, תנועה, שיפור או החמרה, סימנים אשר יעידו כיצד יש לנתח את המקרה הספציפי שלכם, ומה יהיה גובה הפיצויים שתקבלו.

אחוזי נכות, למשל, הם דבר שלוקח זמן מה לבדוק, לחשב ולאשר, וזאת לאחר בדיקות, מעקב, טיפולים וכיו"ב. למרות שנזקי הגוף מוערכים לא רק מיד לאחר הפגיעה, אלא גם, ולעיתים בעיקר לאחר תקופת התאוששות, הרי שיש לפנות לעו"ד נזקי גוף באופן מיידי בכדי לדעת כיצד יש לנהוג, איזה מסמכים להשיג ולשמור, ומה הולך להיות התהליך שלכם, כדי שלא תפספסו פניה בדרך.