הכל על הדרכים בהן עו״ד תעבורה יכול לסייע לנו מבחינה משפטית

כאשר אנחנו מואשמים בביצוע עבירות תנועה אנחנו צריכים להתייעץ כמה שיותר מהר עם עורך דין מומחה לדיני תעבורה. עורך דין תעבורה יוכל לסייע לנו להבין טוב יותר את ההאשמות שאנחנו מתמודדים איתן והוא יוכל לייצג אותנו בבית המשפט. חשוב להדגיש כי בתי המשפט לתעבורה הם מאוד עמוסים ולפעמים יכול לקחת כמה שנים לתיק להתנהל בהם. אם אנחנו רוצים להגיע לסיום מהיר של התיק שלנו משתלם מאוד לשכור עורך דין שיחתום בשמנו על הסדר טיעון מול הפרקליטות והתובע בתיק שלנו.

התמודדות עם תביעה בבית המשפט לתעבורה

עורך דין תעבורה יכול לסייע לנו מאוד בהתמודדות עם תביעה בבית המשפט לתעבורה כך שהיא תסתיים באופן מהיר. רוב העונשים בתחום של דיני התעבורה מסתכמים בקנסות כספיים או בביצוע עבודות שירות. כאשר אנחנו עומדים בפני כתב אישום חמור של נהיגה ברשלנות או נהיגה תחת השפעה אלכוהול או סמים אנחנו עלולים לקבל עונש חמור יותר שיכלול שלילה של הרישיון שלנו ואפילו מאסר בפועל בבית כלא. אם אנחנו עומדים בפני האשמות בדרגות חומרה שונות כדאי לנו מאוד להתייעץ עם עורך דין מומחה ולשכור אותו בשביל שהוא ייצג אותנו בבית המשפט.

המרת העונש שלנו בעונש מופחת על ידי הסדר טיעון

עורך דין תעבורה יוכל לסייע לנו להמיר עונש מאסר בפועל בעונש מופחת במסגרת של הסדר טיעון. בגלל העומס הרב שיש במערכת המשפט בארץ ובמערכת של בתי הדין לתעבורה בפרט, בתי המשפט מעודדים את הנאשמים ואת התביעה להגיע להסדר במסגרת של עסקת טיעון. עסקת הטיעון תוכל לאפשר לנו להימנע מעונש מאסר בפועל והיא תוכל גם להמיר עונשים חמורים של שלילת רישיון בעבודות שירות או בקנסות כספיים גבוהים. ההסדר שנוכל לחתום עליו מול הפרקליטות תלוי בכל מקרה לגופו ובחומרת העבירה שעברנו וגם בהיסטוריה של עבירות קודמות שיש לנו. ככל שיש לנו היסטוריה עשירה יותר של עבירות תנועה כך סביר להניח שנקבל עונש חמור יותר גם במסגרת של עסקת או הסדר טיעון.

היתרונות של משרד עורכי דין מנוסה

כאשר אנחנו רוצים לשכור עורך דין תעבורה כדאי לנו לשכור עורך דין אמין שיש לו ניסיון ויושרה מקצועית. משרד עורכי דין דמיטרי אניקין הוא דוגמא למשרד עורכי דין מכובד ואיכותי שיוכל לייצג אותנו בכל תביעה שקשורה לדיני התעבורה. היתרון של משרד עורכי דין זה הוא רמת האמינות הגבוה שלו והיחס אישי שכל לקוח זוכה לקבל בו מידי עורך הדין שמייצג אותו. כאשר עורך הדין שלנו מעניק לנו יחס אישי אנחנו יכולים ליהנות משירות משפטי מכבד וטוב יותר שרואה אותנו ואת הצרכים שלנו בתחום המשפט והחוק.