הפקת אירוע אינה דבר פשוט. קודם כל צריך לבחור מקום שיתאים לאירוע, לאחר מכן יש לדאוג לכיבוד, אטרקציות, הזמנות, עיצוב האירוע וכדומה. אחת האפשרויות בתחום הכיבוד, המהוות לצד פתרון קולינארי מושלם גם אטרקציה מיוחדת לקהל המוזמנים הינה אסדו לאירועים קטנים. אטרקציה קולינארית וחווייתית כאחד. כיום יש לא מעט ספקי שירות קייטרינג אסדו לאירועים, ובמאמר זה נדגיש טיפים חשובים בנושא שיעזרו לכם לבחור את ספק השירות המתאים.

סוג הבשר

אחד הדברים החשובים ביותר בחירת קייטרינג אסדו לאירועים קטנים הוא סוג הבשר שיוגש באירוע. כידוע יש נתחי בקר טובים יותר לצד נתחים טובים פחות. חברת אסדו לאירועים קטנים וודאי תוכל להציג בפניכם את רשימת הנתחים האפשריים לבחירה. הקפידו להתאים את סוג הבשר גם לקהל האורחים. אם תרצו להעניק לאורחים המבוגרים סטייקים, יתכן ועבור האורחים היותר תעירים תוכלו להסתפק בבחירת בשרים פחות יקרים, בדומה לקבבים או המבורגרים.

חצילים על האש

אופן ההכנה

מרבית ספקי שירות קייטרינג אסדו לאירועים כוללים בשירות שלהם הקמה של עמדה להכנה והגשה של הבשר. בדקו מראש כיצד נראית העמדה, והאם מדובר בעיצוב אחד קבוע או שיש גמישות בנושא העיצוב. מומלץ גם למקם את העמדה באזור שלא יפריע לאורחים לשהות לצד מקום הכנת הבשר, ומצד שני מקום שיהיה נגיש לאורחים שיבחרו לגשת למקום.

מקצועיות

על מנת לצלות בשר בצורה טובה ואיכותית יש צורך במקצועיות. לכן מרבית ספקי שירות אסאדו לאירועים קטנים מקצים עובדים מטעמם, אשר אמונים על הפעלת הגריל לאורך האירוע כולו, או הזמן שתואם מול בעל האירוע. חשוב לבדוק מה הניסיון שיש לאותו צוות שיגיע לאירוע, גם בפן המקצועי וגם ברמה הבינן אישית. חשוב לבחור אנשים אדיבים שיעניקו לאורחים הרגשה טובה באירוע.

בשר של אסאדו על האש

עלות

קייטרינג אסדו לאירועים סביר שיעלה יותר מקייטרינג חלבי, אך כמובן שהאפקט שונה לחלוטין. יחד עם זאת, בטרם תבחרו ספק קייטרינג לעבוד מולו, מומלץ שתעשו השוואת מחירים בין כמה ספקים שונים. שימו לב שאתם משווים בין חברות המציעות שירות דומה, על מנת שההשוואה תהיה רלוונטית.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים לבקר באתר מאסטר מיט