שבת מלאה אורחים? החג מתממש לו ובא? לילדה יש בת מצווה? אתם מארגנים סעודת מצווה? אתם צריכים קייטרינג לאירועים במרכז הארץ? הגעתם למקום הנכון!

אוכל באירועים, בין אם נודה בכך או לא הוא תמיד הנושא המדובר ביותר. לכן, כאשר מתכוננים לאירוע זה או אחר ורוצים שאנשים יהיו מרוצים, יש להשקיע מחשבה ולבחור בקפידה את התפריט של האירוע.
קייטרינג מנחת השבת הוא קייטרינג לאירועי בר מצווה במרכז הארץ בשרי כשר למהדרין הנותן תפריט עשיר של מיני דגים ובשרים לכל אירוע.

תוכלו לבחור מהתפריט העשיר את המנות האהובות עליכם ולבנות כך תפריט משובח לאירוע. בין אם זה אירוע של ערב או של צהרים. בין אם זה לשבת, לחג, ליום הולדת, בת מצווה או בר מצווה, ברית מילה או בריתה, שבע ברכות או אזכרה. תקבלו שירות חם ואישי, קייטרינג עד הבית או עד מקום האירוע.

התפריט הבשרי העשיר בעל נגיעות מהמזרח ועד המערב. יוצאי אשכנז ויוצאי המזרח, כולם ייהנו ממנות עשירות ומשובחות והגשה יפה ומעוררת תאבון. תפריט בשרי מתאים לכל אירוע ונותן לאירוע אופי מכובד וראוי.

יחד עמנו תתאימו את התפריט לפי סוג האירוע, מספר האנשים, סוג האורחים והגילאים שלהם. הכל יילקח בחשבון ותקבלו ייעוץ מהימן וטוב. תטעמו ממגוון המנות והמטבח העשיר, עד אשר תגיעו לתפריט המדויק לאירוע המשולם שלכם. האפשריות רבות ומגוונות ומתאימות לכל אירוע באשר הוא. וגם כמובן, תמצאו תפריט עשיר ומשובח של קייטרינג לאירועים במרכז הארץ אשר מותאם לכל כיס.

אם מדובר באירוע כגון בר מצווה או בת מצווה, ברית מילה אז המלצתנו היא לבחור קייטרינג לאירועי בר מצווה במרכז הארץ שנותן תפריט בשרי אשר כולל מנות פתיחה מעוררות תאבון בזמן קבלת הפנים, מנה ראשונה של דג, ארטישוק ממולא או בורקס עם רוטב טעים.

למנה עיקרית תוכלו לבחור מנה בשרית של צלי, כרעיים או פרגיות וכמובן תוספות של ירקות ואורז. וכמובן גם קינוח מתוק וטעים. אל לשכוח גם את הצמחוניים ולדאוג עבורם למנה עיקרית חלופית.

אם מדובר באירוע כגון אזכרה, אזי קייטרינג לבר מצווה במרכז הארץ אמור להציע תפריט שונה. כאשר מדובר באירוע כזה אזי יש לדאוג לבופה עשיר ומגוון. אפשר לבחור תפריט שיכלול, דג פילה מרלוזה, אורז, זיתים מבושלים, עוף, שניצל ולחמניות. תפריט שכזה קולע בדיוק לסוג האירוע הזה. חשוב לבדוק עם קייטרינג לאירועים במרכז הארץ אם יש להם גם כלים חד פעמיים אם צריך.

קייטרינג מנחת השבת הוא קייטרינג לאירועים במרכז הארץ אשר יסייע לכם לבחור את התפריט הנכון עבור כל אירוע. הקייטרינג יציע מנות שונות וייתן ייעוץ חם ואישי תוך התאמה ייחודית לאירוע המדובר. הכל כדי שקהל האורחים המוזמן ייהנה מהאירוע.

תפריט עשיר וייחודי בסגנונות שונים ייתן לכם את האירוע הבלתי נשכח. כל אורח ימצא את עצמו בין הסגנונות ובין המטעמים ולבחור את האוכל הטעים שאתם אוהבים. תקבלו את השירות החם והמקצועי לו אתם מצפים.

ממנות פתיחה משגעות ועד מנות עיקריות ותוספות עשירות ומשובחות. לכל מנה תיבחר התוספת המתאימה. בין אם בחרתם במזנון בופה או מנות המוגשות על ידי מלצרים. בין אם בחרתם בסגנון משולב, של בופה בהתחלה ואחר כך הגשה באמצעות מלצרים. לכל סגנון אירוע יש את התפריט הטוב ביותר.

אחרונה חביבה היא הכשרות, לא כל קייטרינג לאירועים במרכז הארץ נותן את הכשרות הטובה ביותר. קייטרינג מנחת השבת הוא קייטרינג לאירועים במרכז הארץ אשר נותן אוכל עשיר ומגוון לאירועים עם הכשרות המהודרת ביותר, גלאט כשר וכשר למהדרין.

קייטרינג לאירועי בר מצווה

סגרתם את התאריך, מצאתם מקום, הכנתם את המצגת המופלאה, נשלחו כבר הזמנות לאורחים, בין חנויות הבגדים כבר הסתובבתם, מה נשאר? כמובן תפריט עשיר וטעים לאירוע המיועד!

אם חשבתם כבר על לחפש קייטרינג לאירועים קטנים אך טרם מצאתם אז הנה לכם טיפים:
טיפ ראשון: החלטה על סוג המזון כאשר מחליטים על המזון יש מספר דברים שיש לקחת בחשבון. האחד, אילו אורחים מוזמנים, מה גילם. אורחים בגילאים שונים אוהבים סוגי מזון שונים. אם מדובר בהרבה ילדים יש לחשוב על אוכל שילדים אוהבים. אם מדובר באורחים מבוגרים ותר, אזי סוג האוכל ישתנה בהתאם.

טיפ שני: בדיקת כשרות אם הכשרות חשוב לכם, יש לדעת כיצד לבדוק אותה. קייטרינג לאירועים קטנים יכול לומר לכם שיש להם כשרות ובזה לפטור את העניין. אך כשרות זה לא ענין של מה בכך, יש סוגי כשרות שונים. כשרות הרבנות לדוגמא לא תמיד הוא גלאט כשר. כשרות הרבנות בדרך כלל לא יהיה למהדרין. חשוב לבקש את תעודת הכשרות, בה כתוב בדיוק סוג הכשרות וכמובן התוקף שלה. לכל תעודת כשרות יש תוקף של שנה.

טיפ שלישי: צורת ההגשה הסתובבתם בין כל מיני קייטרינג לאירועים קטנים והאוכל יכול להיות טעים. אך, אוכל טעים זה לא הכול. צורת ההגשה לעיתים חשובה מכך. אם האוכל לא מוגש כיאות, באופן מכובד ומרהיב, אנשים עשויים כלל לא לאכול. אוכל שמוגש בצורה לא מכובדת ויפה עלול לגרום לאנשים להירתע. חשוב לבקש דוגמא של צורת ההגשה.

טיפ רביעי: מחירים כדאי ורצוי לעשות סקר שוק של מחירים ולבדוק בין קייטרינג לאירועים קטנים שונים, על המחירים השונים. כך כאשר אתם בורחים בקייטרינג המועדף תדעו שאתם עומדים בתקציבים. חשוב ביותר לברר מה כולל המחיר. האם הוא כולל הבאת המזון עד מקום האירוע, האם הוא כולל הגשה של מזנון, הגשה של מלצרים, יש לבדוק את כל הפרטים.

טיפ חמישי: התאמה ללוח הזמנים כאשר סוגרים את לוח הזמנים של האירוע יש לבדוק עם קייטרינג לאירועים קטנים השונים כיצד תתבצע ההתאמה ללוח הזמנים. מתאריך האירוע ועד שעה מדויקת של כל מנה ומנה.

קייטרינג מנחת השבת מעניק תפריט עשיר ומשובח של מזון איכותי בשרי עם אופי מזרחי. הבשרים כולם בכשרות למהדרין, גלאט כשר. תקבלו שירות מעולה, אוכל איכותי ומוגש בצרות הגשה יפה ומכובדת. הקייטרינג מגיע עד הבית. תבררו עמנו את כל הפרטים, יחד ניצור אירוע בלתי נשכח.