לישראלים יש כישרון מיוחד, יכולת יוצאת דופן לזהות את הדברים הטובים ביותר. חוש לאיכות, שמוביל אותנו לאתרי התיירות הנכונים, למחירים הנכונים ולחוויות השוות ביותר. מאז שעולם השייט הפך פופולארי לישראלים, יותר ויותר קרוזים באירופה הפכו נגישים ואטרקטיביים גם לנו, ועכשיו הזמן לנצל את המומנטום של הביקוש והמחיר.

אירופה הייתה מאז ומעולם יעד מועדף על התייר הישראלי – קרוב, מגוון, זמין ונוח, וניתן למצוא חופשה במגוון יעדים לפי ההעדפות והתקציב. קרוזים בימי אירופה ובערים המרכזיות, ערי הנמל כמובן, מאפשרים את אותו הדבר – התאמה לאורך המסע, לסוג הספינה, לחבילות שונות, ובהתאמה כמו כפפה לכל אחד.

קרוזים באירופה עושים עם הנורבגים

שליטי הימים, הנורבגים יורדי ים וותיקים, ולמרות שכיום לא מדובר בספינות כיבוש ומלחמה, הרי שהכישרון הטבעי לים כנראה נשאר טבוע בעם זה, שמציע לנו את הדילים השווים ביותר עם חברת הענק "נורבגיין קרוז ליין" (Norwegian Cruise Line).

החברה הוותיקה והמצליחה מוציאה קרוזים לכל רחבי אירופה כבר שנים, עם יעדים רבים ומגוונים, וספינות דגל בעלות שם בינלאומי. אם מישהו מחבריכם יצא לקרוז באירופה ונהנה מכל רגע, רוב הסיכויים שהוא עלה על ספינה של החברה.

הספינות של נורבגיין שטות בכל אירופה, כולל את היעדים האטרקטיביים ביותר – לקרוז או ללא קרוז – רומא, ברצלונה, פלמה דה מיורקה, פירנצה, ועוד יעדים רבים באירופה.

מה קורה על הקרוז עצמו?

מעבר ליעדים האטקרטיביים, הספינות של נורבגיין הן מסע בפני עצמו. אינספור אטרקציות מחכות לנוסעי הספינה, שנהנים מהפעלות, מסעדות, בריכות שחייה, סיפונים שונים, חדרים באיכות גבוהה, ושירות שאין שני לו.

נדמה שמדובר בפארק שעשועים ענק, שנועד לדאוג שאתם תזכרו כל הזמן שאתם בחופשה, ורק צריכים לנוח, ככל יכולתכם ובכיף. משחקים אינטראקטיביים המתאימים לכל גיל, חדרי כושר ורחבות ספורט, חבילות בידור שזכו לפרסים בעולם הים, ובעצם כל מה שאדם יכול לרצות, אפילו לפני שהוא חשב על זה. לא סתם קרוז, הקרוזים באירופה עם הספינות של נורבגיין הן חוויה בלתי נשכחת לכל החיים.