ציפוי חרסינה לשיניים חוזר, מתבצע בכמה מכמה מקרים. מקרה אחד הוא באם התגלתה דלקת בשורשי השיניים לאחר שבוצע טיפול ציפוי קודם. סיבה שניה יכולה להיות דלקת שהיתה קיימת בעבר אך כיום גודלה מאלץ לגשת לטיפול חוזר. דלקת זו קרויה דלקת סב שורשית. יש מקרים בהם יש צורך בביצוע חידוש גם באם לא התגלתה דלקת זו, וזאת לאור ציפוי חרסינה שהונחה בצורה לא תקינה.

מה זה בכלל ציפוי חרסינה לשיניים

בשונה מטיפולי שיניים אחרים, טיפול זה לרוב יבוצע כאשר קיימת מרווחים בשיניים אנו נסגור את הרווחים בעזרת ציפויי חרסינה או אם קיים עקמומיות ואין הרבה אלטרנטיבות לטיפול (מלבד גשר בשיניים לתקופה ארוכה). במסגרת טיפול ד"ר מירי פיצ'ר רופאת השיניים תשתמש בשיטת ציפוי למינייט לשיניים.

הסיבות המשפיעות על צבע השיניים

ישנם מספר סיבות אשר משפיעות על צבע השיניים והם:

צבע השיניים הוא מאוד דינמי ומשתנה עם השנים. חלק גדול מהסיבות תלויות באורח החיים שלנו. חלק מההשפעות נגרמות עקב גנטיקה ותהליך התבגרות של השיניים . היום יש פיתרון לטיפול בתחום רפואת שיניים אסתטית המאפשר לשפר את מראה וצבען השיניים, אבל חשוב גם לדעת שיש לכל השיטה הזו יתרונות וחסרונות.

הלבנת שיניים בשיטת ציפוי חרסינה

ישנם מספר שיטות להלבנת שיניים אשר מאפשרות להבהיר את גוון השן הטבעית.
הפופולארי ביותר הוא הלבנת שיניים בעזרת מכשיר- Zoom או מנורת Led. טיפולים אלו דורשים טיפול במרפאת שיניים. ד"ר מירי פיצ'ר עוסקת בציפוי חרסינה לשיניים.
שיטה נוספת, הלבנת שיניים בעזרת חומר פעיל שמותאמים לכל מטופל בהתאמה אישית.
יתרונות: הטיפול מתקבל בזמן קצר יחסית והמחיר הוא לא יקר.
חסרונות: ניתן לבצע הלבנות שיניים רק על שיניים טבעיות. ציפוי החרסינה נשמר למספר חודשים עד שנה.

ציפוי שיניים קומפוזיט

ציפוי קומפוזיט לשיניים מתבצע רק במרפאת שיניים ולא ניתן לעשות לבד בבית. השיטת בנוייה על שחזור השיניים הטבעיות. ציפוי שיניים קומפוזיט הוא אינו יקר, אך יש לחדש את הציפוי לאחר תקופה מסוימת.

ציפויי למינייטס לשיניים

ציפויי למינייט לשיניים הוא ציפויי חרסינה דק אשר העובי המינימלי מתחיל מ- 0.2 מ”מ, עקב זה שהציפוי דק ניתן לעצב את החיוך מבחינת הצבע והצורה, וזה לפי הבחירה האישית של המטופל.

יתרונות: בעזרת ציפויי למינייט לשיניים ניתן לסגור ולצמצם מרווחים בין השיניים, ליישר עקמומיות קלה ולשפר את הצבע והצורה של השיניים.
חסרונות: אם נקבל מכה חזקה באיזור הפה, הציפוי יכול ליפול, להיסדק או להישבר.

לפרטים נוספים על מרפאת ד"ר מירי פיצ'ר

טלפון: 03-5533347
פקס: 072-2333201
כתובת המרפאה: שדרות דוד המלך 1. פינת אבן גבירול 70 (כיכר רבין) , תל-אביב