שיש קיסר הוא אחד האבנים הפופולאריות ביותר המשולבים במטבח, בחדרי הרחצה והריצוף. שיש הקיסר מיועד בעיקר לשימוש פנימי של הבית ולא שימוש חיצוני. אבן הקיסר לא סתם נבחרה לשיש המועדף ביותר לציבור הישראלי וניתן לראות זאת בבתי האב הרבים בארץ שבהם אבן הקיסר מככבת בחדרי הבית השונים , מטבח, וחדרי אמבטיה. מה הופך את שיש הקיסר לבחירה המועדפת ביותר? אילו יתרונות בולטים יש לאבן הקיסר להציג?

עמידות לאורך זמן

שיש קיסר ידוע בעמידותו הגבוהה ביחס לשאר סוגי השיש שיש בשוק. שיש זה ידוע בחוזק שלו אך יחד עם זאת הוא מאד גמיש ואינו נשבר בקלות מה שהופך את הפופולאריות שלו לגבוהה מאד. השילוב של עמידות וגמישות מהווה יתרון משמעותי על פני יתר סוגי השיש הקיימים בעולם האבן והחיפויים.

קל לניקוי

אין זה סוד כי אנו מחפשים את הדברים הקלים והמהירים גם בתחום הניקיון, השקענו ועיצבנו את השיש ואנו רוצים לשמור עליו, אבל המציאות היא אחרת ולא תמיד יש את הפנאי לעבור על כל לכלוך הכי קטן ולנקות אותות. לכן מי שנותן לנו את הפתרון היעיל והמהיר ביותר לניקיון השיש זה סוג אבן הקיסר. מספיק לעבור עם מטלית לחה על השיש וכבר הוא נקי. במידה ויש לכלוך קשה יותר לניקוי קיימים תכשירי ניקוי שונים המתאימים לסוג השיש הספציפי הזה ומומלץ לבדוק לפני שמשתמשים בהם.

מחיר השיש

לאחר כל הבדיקות הפרקטיות עבור סוג השיש הזה, יש לבדוק מבחינת עלויות המוצר. שיש קיסר נחשב לאחד מסוגי השיש שהמחירים שלו סבירים וזולים יותר משאר אבני השיש הקיימים בתחום. גם למחיר יש משמעות בעיקר שמדובר במשטחים גדולים. כך ניתן לעצב את הבית בשיש איכותי, מעוצב ובמחיר סביר שמתאים לכל כיס.

יתרונות רבים ונוספים יש לאבן הקיסר להציע, מה שחשוב הוא לבחור את העיצוב הנכון והמתאים לחלל הבית ויחד ליצור שילוב מושלם של נוחות, פרקטיות וחדשנות.

לפני שבוחרים שיש למטבח, חדרי רחצה בבית חשו מאד להתייעץ עם בעלי מקצוע מומחים ומנוסים בתחום כך תצברו לעצמכם ידע נרחב בתחום ותדעו שעשיתם את הבחירה הנכונה.

שיש הקיסר מספק מענה שלם ורחב לעיצוב הישראלי. ולכן לא סתם הפך שיש הקיסר לאחד ממשטחי העבודה הבולטים ביותר בכל בית בישראל.