הבריאות היא מסוג אותם הדברים שכולנו מודעים לחשיבות שלהם אך מה אנחנו באמת עושים כדי להרגיש טוב יותר? אם גם אתם נמצאים היום שלב שבו אתם רוצים לעשות הכול כדי להיות בריאים ולהאריך ימים, אתם צודקים וכדאי שתיקחו בחשבון את האפשרות של צריכת כורכומין. מדובר על חומר שיש לו סגולות רפואיות שונות כמו:

לכן ברור מדוע אתם חושבים להתחיל לצרוך אותו על בסיס קבוע אך יש כמה דברים שכדאי להיות מודעים אליהם לפני שאתם הולכים ככה סתם וקונים כורכומין.

מה חשוב לבדוק?

  1. בדקו כמה כורכומין באמת מוכרים לכם: הרבה פעמים כשקונים מוצר כזה המידע שאנחנו מקבלים הוא מה מהשקל הכמוסה עצמה ולא מה המשקל של הכורכומין בתוך התמיסה. מצב כזה מוביל לכך שאנחנו לא באמת יודעים האם צרכנו מספיק מהחומר הנפלא או לא.
  2. תוקף המוצר: האם אתם קונים כורכומין שיש לו תוקף עדיין? האם מי שמוכר לכם אותו עושה זאת בפיקוח ועם רישיון?
  3. כשרות: זה לא משנה אם אתם צורכים רק מוצרים כשרים או לא כי בכל מקרה במה שקשור לכורכו מין לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים. אם המוצר כשר זה אומר שהוא נבדק בצורה המעמיקה ביותר שאפשר ולכן תוכלו להיות בטוחים שמוכרים לכם כורכומין אמיתי ולא חיקויים זולים.

כמה פעמים בשבוע כדאי לצרוך את המוצר?

מי שלמד את התחום הזה יכול ספר לכם על יתרונות הרבים של הכורכומין והוא גם יוכל להבהיר לכם אחת ולתמיד: עדיף לצרוך כמה שיותר מהמוצר הזה. הרעיון הוא להשתמש בכורכומין בכל יום כי רק בצורה כזאת הוא באמת יעשה את פעולתו וישפר את הבריאות שלכם. אתם לא חייבים לחכות לשלב שבו הבריאות שלכם תהיה רופפת כדי להתחיל להתייחס אליה ולדאוג לה, כי אם אפשר להקדים תרופה למכה אז למה לא? כל המחקרים לא משאירים מקום לספק: כורכומין עושה לגוף האדם רק דברים טובים ברמות ובמובנים שונים. לכן כדאי שתתחילו לצרוך אותו גם אתם ויפה שעה אחת קודם.